Rozpałka sosnowa

W tej pozycji sprzedajemy gotowy do użycia wysokiej jakości materiał opałowy. Łatwe i szybkie w zapalaniu drewno rozpałkowe sosnowe to uniwersalna podpałka do szybkiego rozpalania ognia w różnych warunkach. Naturalna rozpałka sprawdzi się w kominkach, piecach, grillach, wędzarniach i innych urządzeniach grzewczych. Jako jej producent i bezpośredni dostawca oferujemy konkurencyjne ceny i różne opcje zakupu.

Zapraszamy do zakupów klientów indywidualnych oraz firmy.

Rozpałka sosnowa – jakie ma właściwości i zalety?

Dzięki stosunkowo wysokiej gęstości i odpowiedniej wilgotności drewno rozpałkowe od producenta Betula jest bardziej palne, co przekłada się na efektywne i długotrwałe palenie. Oferowana sosnowa rozpałka ma szczapy o zbliżonych rozmiarach, co ułatwia łatwe i szybkie układanie i utrzymanie ognia w kominku, piecu czy na grillu.

Proponowany materiał odznacza się niską zawartość wilgoci, co sprzyja szybszemu i bardziej skutecznemu spalaniu. Sprzedawane drewno to bezpieczny i ekologiczny surowiec, pozbawiony szkodliwych substancji chemicznych i dodatków. Rozpałka producenta Betula odznacza się charakterystycznym, przyjemnym zapachem. Podczas spalania powstaje aromatyczny zapach iglastego lasu, który może wprowadzić atmosferę komfortu i relaksu.

drewno rozpałkowe producent

Zastosowanie drewna rozpałkowego

  • ogrzewanie domowe – rozpałka doskonale sprawdza się jako materiał do rozpalania kominków, pieców kaflowych i innych palenisk,
  • kemping i biwak – podczas obozowania i wypraw sosnowe drewno rozpałkowe zapakowane w worki o niewielkiej wadze jest łatwe w transporcie i przechowywaniu. Możliwość szybkiego rozpalenia ognia dzięki temu produktowi sprawia, że stanowi on niezbędny element wyposażenia każdego miłośnika outdoorowych przygód,
drewno rozpałkowe sosnowe

Specyfikacja i opcje dostawy

Sprzedawane drewno rozpałkowe sosnowe:

  • jest zapakowane w worek raszlowy (siatkowy).
  • ma długość szczapek, wynoszącą około 19 cm.
  • zostało wysuszone w suszarni.
  • ma wilgotność do 15%.

Do wyboru jest objętość:

5 dm³ (5 litrów, około 3 kg)

7 dm³ (7 litrów, około 4 kg)

Istnieje możliwość dołączenia etykiety z kodem kreskowym.

Na palecie mieści się 96 lub 120 worków.

Ilość zależna jest od sposobu dostawy.

Optymalne wypełnienie TIR-a to 62 palety po 96 worków, natomiast wysyłka lub dostawa pojedynczych palet, to paleta składająca się ze 120 worków.

Paleta owinięta jest folią lub siatką stretch.

Sosnowe drewno rozpałkowe – postaw na sprawdzonego producenta i rzetelnego dostawcę

Profesjonalny producent materiału opałowego gwarantuje bezpieczne procesy przetwarzania, zapewniając, że produkt jest odpowiednio wysuszony i przygotowany do użycia. Dostawca z własną bazą transportową odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu terminowej wysyłki zamówionego produktu.

Sosnowe drewno rozpałkowe od firmy Betula to wysokiej klasy podpałka. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Zapraszamy do składania zamówień. Mamy świetne ceny!