Listwy sprężynujące do stelaża łóżka

W tym asortymencie mamy wysokiej jakości elementy wyposażenia mebli do spania. Oferowane listwy sprężynujące do stelaży łóżkowych są wytworzone z brzozowego lub bukowego forniru i odznaczają się ponadprzeciętną wytrzymałością na zginanie. Deseczki dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie ich do wielkości i konstrukcji łóżka. Artykuły od producenta Betula zapewniają zarówno solidne, stabilne podparcie dla każdego materaca, jak i elastyczność oraz trwałość wykonania.

Listwy sprężynujące pod materac do łóżka – gwarancja relaksu i komfortu snu

Proponowane wyposażenie stelaży łóżkowych zapewnia optymalną wentylację, co przyczynia się do utrzymania optymalnych warunków higienicznych. To istotne dla zdrowego snu, które eliminuje potencjalne problemy z wilgocią i pleśnią.

Listwy sprężynujące pod materac od producenta Betula to gwarancja wyjątkowego komfortu podczas leżenia. Stosując elastyczne, brzozowe lub bukowe elementy o łukowym profilu uzyskujemy poprawę ergonomii łóżka. Dzięki nim ciało podczas snu jest lepiej podparte, co przekłada się na wyższą jakość odpoczynku.

Montaż naszych listew sprężynujących jest niezwykle prosty, dzięki czemu każdy może łatwo dostosować swoje łóżko do własnych upodobań. Wystarczy umieścić listwy producenta Betula w odpowiednich uchwytach na ramie mebla.

listwy sprężynujące producent
listwy sprężynujące do stelaży łóżkowych
listwa sprężynująca do łóżka

Listwa sprężynująca do stelaża – istotny element wyposażenia wygodnego łóżka

Marzysz o spokojnym śnie i budzeniu się wypoczętym każdego ranka? W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór brzozowych lub bukowych listew sprężynujących, które są powszechnie używane do łóżek oraz mebli tapicerowanych.

             Dostępne długości od 450 do 1200 mm. 

             Szerokości 35, 38, i 53 mm.

             Grubość 8 mm.

             Promień ugięcia 4000 mm.

            Wysoka wytrzymałość na zginanie i duża elastyczność.

             Krawędzie listew profilowane R 8 mm.

listwa sprężynująca do stelaża łóżka
listwy sprężynujące pod materac

Listwa sprężynująca do stelaża łóżka pod materac od producenta Betula odznacza się solidną konstrukcją, co gwarantuje jej stabilność przez wiele lat. Nie musisz martwić się o deformacje czy utratę elastyczności – nasze szczebelki trzymają swoje właściwości, zapewniając niezmienny komfort snu.

Stawiamy na jakość i funkcjonalność, dlatego w naszej ofercie znajdują się listwy sprężynujące do stelaży łóżkowych wykonane z wysokiej klasy materiału brzozowego lub bukowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wygoda spania to nie wszystko – liczy się także trwałość łóżka. Szczebelki z brzozowej sklejki zwiększą komfort Twojego snu, ale także posłużą Ci przez wiele lat.

Wysokiej klasy listwy sprężynujące do stelaży łóżkowych od producenta Betula

Oferowane produkty pasują do większości stelaży i materacy łóżkowych dostępnych na rynku, co czyni je wszechstronnym i uniwersalnym rozwiązaniem. Jako profesjonalna i rzetelna firma wykorzystujemy materiały wysokiej klasy spełniające normy bezpieczeństwa i standardy jakości.

Atrakcyjne ceny, szybkie terminy realizacji i fachowe doradztwo – to kluczowe atuty producenta Betula.